Meyve Aromalı Elektronik Sigara Likiti | The Malco Elektronik Sigara Likitleri

Meyve Aromalı Elektronik Sigara Likiti

En taze ve en lezzetli meyve aromalarının likit ile buluştuğu The Malco meyve aromalı likit çeşitleri, yaz kış demeden likit keyfini ikiye katlamak isteyen likit kullanıcıları için özel üretildi. Sigara bırakmada büyük role sahip çeşitli aroma opsiyonları bulunan meyveli likitlerimiz, yüksek buhar verimi ve muhteşem için keyfi ile meyveli likit sevenler için vazgeçilmeyecek bir lezzet deneyimi sunuyor.

Ahududu, şeftali, kırmızı meyveler, siyah üzüm, mavi orman meyveleri gibi farklı meyve çeşitlerini bulabileceğiniz The Malco meyveli e-likitleri; mentol, anason ve krema gibi karışımları ile farklı ve lezzetli tatları elektronik sigara kullanıcılarına sunmaktadır. The Malco meyve aromalı likit kategorisi içerisinde:

• Dondurma frambuaz ve ahududu lezzetlerini bir arada sunan Berry Elektronik Sigara Likiti,
• Ahududu, çilek ve krema aromaları ile yumuşak içim garantileyen BerryCream Elektronik Sigara Likiti,
• Yaban eriği, böğürtlen, vanilya gibi üç enfes tadı bir arada barındırarak tatmin edici bir boğaz vurumu yaratan Bigbabol Elektronik Sigara Likiti,
• Hindistan cevizi, kahve ve krema karışımı ile boğaz vurumunu üst seviyeye taşıyan CoffeeCream Elektronik Sigara Likiti,
• Şeftali ve krema lezzetinin yoğun olarak hissedildiği Dreamland Elektronik Sigara Likiti,
• Mavi orman meyveleri ve okaliptus ile serinletici bir lezzet sunan Heisenberg Elektronik Sigara Likiti,
• Kırmızı meyveler ve siyah üzümün mentol anason ile buluştuğu Matador Elektronik Sigara Likiti,
• Rom aroması, nane ve misket limon ile her içimde kokteyl tadı veren Mojito Elektronik Sigara Likiti,
• Kiraz, mentol ve anason aroma karışımı ile farklı bir deneyim sunan Ocean Elektronik Sigara Likiti,
• Portakal, mandalina ve ahududu tatları ile keyifli bir boğaz vurumu garantileyen Orange Elektronik Sigara Likiti,
• Yaban Eriği, böğürtlen, vanilya gibi farklı lezzetler ile gün boyu yoğun buhar keyfi yaşatan Rainbow Elektronik Sigara Likiti,
• Taze lime limon, ahududu ve narenciye karışımı ile damakta serinletici bir tat bırakan Sweetlime Elektronik Sigara Likiti gibi meyveli likit türlerini bulabilirsiniz.

Kalite ve güvenilirliği bir arada sunmayı misyon edinen The Malco Likit ürünleri sigarayı bırakmak isteyenler için ideal yapıdadır. Birinci sınıf kaliteli aromalar ile üretimi sağlanan meyve aromalı likit çeşitleri içeriğinde zifir, karbon-monoksit, diacetyl ve renklendirici gibi zararlı maddeler barındırmaz. Türkiye’nin her yerine alt limitsiz, aynı gün ücretsiz kargo fırsatı ile gönderimi sağlanan meyveli elektronik likit çeşitleri, tüm e-likit kullanıcıları için uygun VG/PG oranındadır. ( %90 VG (Bitkisel Gliserin) – %10 PG (Propilen Glikol) )

Yüksek verimli buhar performansı ile gün boyu içim keyfi yaşatan The Malco meyveli likit ürünleri dişlerde sararma yapmaz, kötü koku yaratmaz, kapalı alanlarda rahatça kullanılabilir. Tüm şişelerinde çocuk koruması için kilitli kapak içeren The Malco meyveli elektronik sigara likiti çeşitleri tüm elektronik sigara kullanıcılarının damak tadına hitap edecek şekilde üretilmiştir. Siz de gerçek meyve aromaları ile yüksek kalite ve etkili buhar verimi sunan The Malco Likit meyve aromalı likit çeşitlerinden sipariş vererek elektronik sigara deneyiminizi üst noktaya taşıyabilirsiniz!

× Tıklayın, Whatsapp Destek Hattımıza Bağlanın