Tütün Aromalı Elektronik Sigara Likiti | The Malco Elektronik Sigara Likitleri

Tütün Aromalı Elektronik Sigara Likiti

The Malco Likit kalite ve garantisi ile üretilen tütün aromalı likit çeşitleri, sigarayı yeni bırakan ya da bırakmaya çalışan kullanıcılar için ideal likit türleridir. Sigara tadına en yakın likitleri bulabileceğiniz bu kategoride salt tütün aromalı likit seçeneklerini bulabileceğiniz gibi; esmer şeker, hindistancevizi, karamel gibi farklı aromalar ile tatlandırılmış likit türlerini de bulabilirsiniz.

Virginia tütünü, Türk tütünü, Burley tütünü gibi farklı kültürlerin tütün dokularının birleştiği The Malco tütün aromalı likit çeşitleri gün boyu yüksek buhar veriminin keyfine varabilmeniz için idealdir. The Malco tütün aromalı likit çeşitleri arasında:

• Virginia tütünü, Burley tütünü, ceviz, karamel ve hindistancevizi aromalarından oluşan Mountain Tobacco Elektronik Sigara Likiti,
• Virginia tütünü ve Latakya tütününü bir arada sunan Gold Elektronik Sigara Likiti,
• Virginia tütünü ile esmer şekerin enfes lezzetini bir arada yaşatan RY-4 Elektronik Sigara Likiti,
• Türk tütününün en kaliteli hali ile boğaz vurumunu üst seviyeye çıkaran Turkish Tobacco Elektronik Sigara Likiti gibi farklı likit türlerini bulabilirsiniz.

Alt limit olmadan Türkiye’nin her yerine aynı gün kargo imkanı sunan The Malco Likit ürünleri sigaranın yerini alarak nikotin ihtiyacınızı karşılar. Sigarayı bırakmak için harika bir yol olan elektronik likit çeşitleri, çocuk koruması için kilitli kapak içermektedir. Zifir, karbon-monoksit vb. gibi kanserojen maddeler kullanılmadan üretilen The Malco tütün aromalı likit çeşitlerinin içerisinde diacetyl ve renklendirici bulunmaz. Web sitemizde satılan tüm tütün aromalı likit çeşitleri %80 VG (Bitkisel Gliserin) %20 PG (Propilen Glikol) oranındadır. Birinci sınıf kaliteli aromalar ile üretilen The Malco tütünlü elektronik sigara likitleri, içim keyfini ve buhar performansı deneyimini en üst seviyede yakalayabileceğiniz likitlerdendir.

The Malco elektronik sigara likiti çeşitlerinin hiçbiri dişlerde sararma yapmaz. Normal sigara içiminde yaşanan kötü koku The Malco likit türlerinde yaşanmamaktadır. Kapalı alanlarda da rahatça içilebilen tütün aromalı likit türlerimiz, tüm e-likit kullanıcılarının ağız tadına hitap edecek şekilde üretilmiştir. Gerçek sigara içim hissi ile sigara bıraktırma garantisi sunan tütün aromalı likit türlerimizden şimdi sipariş vererek, yüksek kalite ve muhteşem buhar deneyimini gün boyu yaşayabilirsiniz!

× Tıklayın, Whatsapp Destek Hattımıza Bağlanın